Pasowanie na czytelnika
Uczniowie klasy 1. zostali pasowani na czytelników 🥰
Przed uroczystym pasowaniem, odbyła się lekcja czytelnicza, podczas, której dzieci utrwalały czytanie, oczywiście poprzez zabawę🙂 Nie zabrakło ruchu, współpracy, i koncentracji.
Po pasowaniu dzieci zasiadły do słodkiego poczęstunku 🥳🍉🧁Były swobodne rozmowy i dużo śmiechu.
Z całego ❤️ dziękujemy Pani Janie Wojtasowej za przygotowanie tak smacznego poczęstunku!