Z Kicią Kocią na pikniku u Pani Hani

Naszą piękną tradycją stały się odwiedziny u Pani Hanna Hila , która była wieloletnią nauczycielką naszego przedszkola

Kiedy zbliżają się wakacje ☀️, dzieci z niecierpliwością wyczekują dnia, w którym znów mogą odwiedzić Panią Hanię.
To dla nich zawsze niezwykła przygoda! 🤩
Z ogromnym zaciekawieniem obserwują, co zmieniło się w ogrodzie 🌷🌳, jakie nowe kwiaty zakwitły 🌺, jak rosną warzywa w grządkach 🥕🍅 i co słychać u zwierzątek, które mieszkają u Pani Hani 🐔🐰🐇🐓🦜🐕. A jest ich na prawdę sporo😀.
Nie zabrakło również czasu na wspólny piknik 🧺🍓 i zabawy na świeżym powietrzu ⚽🌞.
Dziękujemy Pani Hani oraz Pani Teresie za gościnność, serdeczność i każdą wspólnie spędzoną chwilę


Y2ZmOWI