Nasi TRZECIOKLASIŚCI w roli nauczycieli.

Lekcję matematyki w klasie 1. poprowadzili Felix i Adrian

Chłopcy świetnie się przygotowali.
Sami wybrali temat - utrwalanie dodawania i odejmowania oraz odczytywanie godzin na zegarze. Przygotowane przez nich zadania miały różną formę, a każdy zrealizowany cel lekcji chłopcy zapisali na tablicy.
Wszystko było przemyślane, łącznie z przygotowanymi kartami pracy. Był też element zaskoczenia - wprowadzenie mnożenia przez 1.😉:)
Felix pięknie wyjaśnił o co w tym chodzi, a następnie sprawdził, czy koledzy zrozumieli. Uczniowie z klasy 1. jednogłośnie stwierdzili, że obaj chłopcy w przyszłości mogą zostać nauczycielami.
Gratulujemy panowie


Y2ZmOWI