Pożegnanie
Dziś chłopcy z klasy 5. żegnali się z kolegami, koleżankami oraz gronem pedagogicznym.
Z tej okazji przygotowali słodki poczęstunek 🍉🍍🥭🥳Było miło i sentymentalnie. Chłopcy odpowiadali na różne pytania dotyczące ich zainteresowań, ulubionych filmów, piosenek itp.
Mamy nadzieję, że Nikodem i Łukasz nie zapomną o nas i od czasu do czasu będę zaglądać do dawnej szkoły.
A zwieńczeniem dzisiejszego przedpołudnia było wyjście na smaczne lody dla ochłody