Wycieczka szkolna.
23.6 upłynął naszym uczniom na niezwykłej podróży w czasie oraz odkrywaniu tajemnic natury.
Odwiedziliśmy Archeopark w Kocobędzu-Podoborze oraz fascynujące wystawy akwarystyczne, łącząc edukację historyczną z przyrodniczą.
Zwiedziliśmy repliki dawnych chat. Dzieci zobaczyły, jak wyglądało codzienne życie Słowian, jak małe i skromne były ich domy oraz jak radzili sobie bez współczesnych wygód.
Obejrzeliśmy dawne narzędzia i broń, dowiedzieliśmy się, jak nasi przodkowie polowali, uprawiali ziemię i bronili swojego grodu. Przeszliśmy też przez imponujące wały obronne
i palisady.
Drugą częścią wycieczki była wizyta w imponujących akwariach.
Uczniowie mieli okazję stanąć oko w oko z wieloma gatunkami ryb i organizmów wodnych.
To była prawdziwa podróż w czasie, pełna wrażeń, uśmiechu i wartościowej wiedzy.